حضرت علی علیه السلام: الْقَنَاعَهُ مَالٌ لاَ یَنْفَدُ. قناعت ثروتى است که پایان نمى پذیرد

1:39:24 AM 1397 / 03 / 29
 
اخبار اورژانس 115

نوروز 96

آماده باش کامل فوریتهای پزشکی در ایام نوروز با 20 کد عملیاتی

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از آماده باش 20 کد عملیاتی فوریت های پزشکی در کاشان و آران و بیدگل در ایام نوروز خبر داد.

دکتر سید محمد حسین مکی، به آغاز طرح امداد نوروزی اورژانس 115 از 25 اسفندماه 95 تا 14 فروردین ماه سال 96 اشاره کرد و گفت: 20 کد عملیاتی فوریت های پزشکی شامل 10 کد جاده ای و 5 کد شهری در کاشان و 4 کد عملیاتی جاده ای و شهری در آران و بیدگل فعال در این ایام خواهد بود.

وی افزود: امسال برای نخستین بار در منطقه گردشگری مرنجاب یک کد عملیاتی فوریت های پزشکی در قالب ایستگاه سلامت در مدت اجرای طرح سلامت نوروزی فعال شده است.

دکتر مکی تصریح کرد: مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با پوشش کامل جاده های اصلی و فرعی و نیز داخل شهرستان های کاشان و آران و بیدگل به مردم و مسافران، خدمات تخصصی فوریت های پزشکی و اورژانس پیش بیمارستانی را ارائه خواهد کرد.

وی ادامه داد: در این ایام واحد مدیریت بحران و ستاد هدایت عملیات واقع در مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی، 24 ساعته فعال می باشد.

وی افزود: 13 پایگاه سلامت نوروزی نیز جهت پاسخگویی به مراجعین حضوری به درب پایگاه های جاده ای با همکاری پزشک مقیم در مرکز فرماندهی 115 از همان شروع طرح تا پایان طرح فعالیت دارند.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه، به آمادگی اتوبوس آمبولانس جهت پوشش حوادث بزرگ مستقر در ایستگاه عوارضی اشاره و تصریح کرد: پوشش امداد هوایی در حوادث و بحران غیر مترقبه و بزرگ طبق هماهنگی انجام شده با دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در صورت لزوم در این منطقه انجام خواهد شد.

ساعت : 8:57 -  روز  : پنج شنبه  - 26 /  12 / 1395 /  شماره خبر : 32 / تعداد نمايش :427

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر