حضرت علی علیه السلام: الْقَنَاعَهُ مَالٌ لاَ یَنْفَدُ. قناعت ثروتى است که پایان نمى پذیرد

9:38:36 AM 1399 / 04 / 19
 
اخبار معاونت درمان

مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی کاشان مثل قبل به مردم خدمت ارائه می دهد

معاون درمان دانشگاه گفت: مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی کاشان مثل قبل به مردم خدمت ارائه می دهد.

به گزارش وب دا، دکتر محمد حاجی جعفری در نشست خبری با اصحاب رسانه در مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی روز دوشنبه مورخ 26/3/99، به اقدامات حوزه سلامت منطقه کاشان در زمان اوج کرونا گفت: تمام آنچه توان دانشگاه بود در اختیار مردم و بیماران قرار گرفت.

وی افزود: بیمارستان به حالت عادی خود برای ارائه خدمات به مردم برگشته است و کرونا هراسی از بیمارستان نداشته باشیم.

دکتر حاجی جعفری تصریح کرد: یکی از نگرانی های حوزه سلامت عدم مراجعه بیماران نیازمند به خاطر نگرانی از ابتلا به بیماری حاد تنفسی می باشد.

وی، با بیان اینکه در این مدت از بیمارستان های خصوصی درخواست کمک شد، افزود: ولی استقبال مناسبی از این موضوع نشد، بین شعار و عمل فاصله زیادی است و دانشگاه بی‌منت به مردم خدمات ارائه کرد.

رئیس مرکز تحقیقات تروما دانشگاه نیزدر این نشست، خدمت به مردم را رسالت حوزه سلامت عنوان کرد و افزود: هدف ما ارائه خدمات بدون منت به همه مردم است که در اوج بیماری کرونا این را نشان دادیم.

دکتر اسماعیل فخاریان، با اشاره به بحران کویید 19 در کشور از جمله کاشان به دلیل همسایگی با قم افزود: در بعضی روزها در این ایام ۵۰۰ تا ۶۰۰ بیمار حاد تنفسی هم زمان در بیمارستان بستری بودند و تمام آنها خدمات لازم را دریافت کردند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی می تواند به صورت عادی بیماران را پذیرش کند و هیچ بیماری، ویروس کووید 19 را از بیمارستان نگرفته است.

مدیر گروه جراحی تخصصی مغز و اعصاب دانشگاه در ادامه، به تحت پوشش قرار گرفتن بیمارستان شهید بهشتی در زیر مجموعه دانشگاه در سال 85 اشاره کرد و گفت: بیمارستان در ابتدا کمتر از 200 تخت فعال داشت و در حال حاضر بالغ بر ۷۰۰ تخت فعال دارد.

دکتر فخاریان، به امکانات پیشرفته تخصصی و درمانی بیمارستان اشاره کرد و گفت: قطعاً بیمارستان جزء ۱۰ تا ۱۵ بیمارستان اول کشور می باشد که سالانه ۶۰ هزار بیمار در آن بستری می شوند.

 

ساعت : 9:31 -  روز  : شنبه  - 27 /  3 / 1399 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :57

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر