حضرت علی علیه السلام: الْقَنَاعَهُ مَالٌ لاَ یَنْفَدُ. قناعت ثروتى است که پایان نمى پذیرد

7:03:23 PM 1399 / 08 / 01
 
اخبار معاونت درمان

معاون درمان دانشگاه عنوان کرد:

اختصاص حداقل 10درصد ظرفیت بیمارستان های منطقه جهت بستری بیماران کووید19

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: بیمارستان های دولتی و خصوصی منطقه موظفند حداقل 10درصد از ظرفیت خود را به بستری بیماران کووید19 اختصاص دهند.

دکتر محمد حاجی جعفری در نشست خبری با اشاره به معین بودن بیمارستان های شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدا(ع) آران و بیدگل، افزود: چنانچه کل ظرفیت بیمارستان ها را برای بیماران مبتلا به کووید 19بگذاریم بیماران قلبی، مغزی و ... را از دست خواهیم داد.

وی به اهمیت امر آموزش تاکید و تصریح کرد: بخش اطفال و نورولوژی بیمارستان شهید بهشتی به صورت موقت به بیمارستان نقوی منتقل خواهد شد.

معاون درمان دانشگاه یادآور شد: در صورت لزوم برنامه ریزی جهت استفاده از بیمارستان تازه تاسیس ثامن به منظور ارائه خدمت به بیماران نیز انجام شده است .

دکتر حاجی جعفری اظهار داشت: در جریان سفر معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قول مساعد جهت افزودن 15تخت ویژه به ظرفیت فعلی بیمارستان شهید بهشتی داده شد.

وی با اشاره به اهمیت اکسیژن در درمان بیماران مبتلا به کووید19 گفت: ظرف یک ماه آینده ظرفیت اکسیژن بیمارستانی به 2برابر فعلی خواهد.

معاون درمان دانشگاه با تاکید بر اینکه ما ذخیره کافی در امور درمان داریم افزود: هرکس در جامعه باید نقش خود را برای کاهش ابتلا به این بیماری ایفا کند.

کارشناس مسئول مامایی دانشگاه نیز در این نشست با اشاره به بستری 77 مادر باردار مشکوک از ابتدای شیوع بیماری کووید19 تاکنون گفت: خوشبختانه این مادران در صحت و سلامتی کامل از بیمارستان ترخیص شده اند.

افسانه همتی افزود: در حال حاضر نیز 5 مادر مبتلا به کووید19در بخش و یک مادر بدحال در ای سی یو بستری هستند.
 

ساعت : 10:25 -  روز  : شنبه  - 19 /  7 / 1399 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :20

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر