حضرت علی علیه السلام: الْقَنَاعَهُ مَالٌ لاَ یَنْفَدُ. قناعت ثروتى است که پایان نمى پذیرد

8:04:32 PM 1400 / 01 / 23
 
اخبار معاونت درمان

دیدار نوروزی معاون درمان با مدیر درمان بیمه تامین اجتماعی منطقه کاشان

به مناسبت سال جدید و فرا رسیدن عید نوروز معاون درمان دانشگاه با مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی منطقه کاشان دیدار کرد.
در این دیدار که با همراهی رئیس مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی کاشان، سرپرست بیمارستان سیدالشهداء شهرستان آران و بیدگل، مسئول ادراه اقتصاد درمان و مسئول کلینیک ویژه اخوان انجام شد، دکتر حاجی جعفری معاون درمان دانشگاه ضمن تبریک سال نو از تلاش های صورت گرفته و همکاری خوب سازمان تامین اجتماعی در ایام کرونا و پوشش دادن منابع مالی به موقع برای اداره بیمارستان های وابسته به دانشگاه و تهیه دارو و تجهیزات پزشکی قدردانی نمود.
وی تصریح کرد با همکاری و تعامل بیشتر فی مابین دانشگاه علوم پزشکی کاشان و سازمان های سلامت محور همچون بیمه تامین اجتماعی که در تامین سلامت مردم نقش بسزایی دارند، شاهد افزایش کیفیت ارائه خدمات و در نتیجه افزایش سطح سلامت در جامعه خواهیم بود.
در ادامه نیز آقای دکتر حق پناه، مدیر درمان تامین اجتماعی ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو به جامعه دانشگاهی از خدمات و توجه ویژه دانشگاه علوم پزشکی کاشان به بیمه شدگان تامین اجتماعی تشکر نمود و ابراز امیدواری کرد تعامل ایجاد شده فی مابین بیمه تامین اجتماعی و دانشگاه در سال جدید نیز تداوم داشته باشد.
در پایان این دیدار، از زحمات اقای دکتر حق پناه و تلاش های صورت گرفته از سوی بیمه تامین اجتماعی طی سال گذشته و در بحران کرونا با اهدای لوح، تقدیر بعمل آمد.
 

ساعت : 14:17 -  روز  : یکشنبه  - 8 /  1 / 1400 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :52

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر