حضرت علی علیه السلام: الْقَنَاعَهُ مَالٌ لاَ یَنْفَدُ. قناعت ثروتى است که پایان نمى پذیرد

6:49:11 AM 1401 / 04 / 09
 
اخبار معاونت درمان

معاون درمان در پیامی روز جهانی ماما را تبریک گفت

متن این پیام به شرح زیر است؛
نامگذاری پانزدهم اردیبهشت مصادف با پنجم ماه می به عنوان روز جهانی "ماما" از سوی سازمان جهانی بهداشت و کنفدراسیون بین المللی مامایی ((ICM و نامگذاری سال 2022 به عنوان ماما یی ، صد سال تعالی ، فرصتی مناسب برای یادآوری و اهمیت جایگاه این قشر در نظام سلامت ملی و قدردانی از تلاش خالصانه و زحمات بی شائبه آنها است.

ماما به عنوان یکی از ارکان اصلی سیستم حمایتی، مراقبتی و درمانی وزارت بهداشت است. حفظ، تامین و ارتقای سلامت مادران و نوزادان این مرز و بوم بدون تردید مرهون تلاش های بی شائبه و نشات گرفته از حس مادرانه جامعه مامایی است که خالصانه در راستای ارتقای بهداشت باروری و سلامت مادر و نوزاد می کوشند جامعه مامایی در کنار سایر کادر درمانی در پی مواجه غیرمنتظره‌ی جهان با بیماری کووید19 ،با خلق حماسه به صورت داوطلبانه و کاملا خودجوش از مشارکت در غربالگری تا مراقبت و ارائه خدمات به بیماران کرونایی از آرامش و سلامتی خود گذشتند تا هرچه سریعتر این اپیدمی خطرناک مهار گردد. بی شک تعهد و مسئولیت پذیری همکاران عزیز ماما با توجه به وظیفه خطیری که در تامین سلامت مادر و نوزاد بر عهده دارند، الگویی برای تمامی کسانی است که به خدمت صادقانه به مردم می‌اندیشند و آن را لازمه تحصیل رضایت خدا می‌دانند.
اینجانب ضمن تبریک روز جهانی ماما؛ موفقیت، سلامتی و بهروزی این قشر خدوم در حوزه های بهداشت، درمان و آموزش را از درگاه ایزد متعال مسئلت دارم.
 

ساعت : 11:1 -  روز  : دو شنبه  - 12 /  2 / 1401 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :102

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر