حضرت علی علیه السلام: الْقَنَاعَهُ مَالٌ لاَ یَنْفَدُ. قناعت ثروتى است که پایان نمى پذیرد

6:19:22 PM 1398 / 04 / 30
 
اخبار معاونت درمان

در راستای اجرای برنامه اعتبار بخشی

جلسه کارگروه مدیریت اطلاعات سلامت تشکیل شد

چهل و نهمین جلسه کارگروه مدیریت اطلاعات سلامت دانشگاه با حضور مسئول واحد مدیریت اطلاعات سلامت معاونت درمان دانشگاه بعنوان دبیر کارگروه و مسئولین بخش مدیریت اطلاعات سلامت بیمارستان های ده گانه تابعه دانشگاه روز یکشنبه مورخ 9/8/95 در محل معاونت درمان تشکیل شد.

در راستای اجرای مصوبه مورخ 13/04/95 هیئت رئیسه محترم دانشگاه و نیز اهمیت مستندسازی پرونده های بیمارستانی در موارد بیمه ای، قضایی و مالی و همچنین با عنایت به نزدیک بودن تاریخ شروع اعتباربخشی بیمارستان های کشور و الزام آنها در خود ارزیابی، تدوین و بازنگری دوره ای مستندات، و نیز اهمیت جایگاه بخش مدیریت اطلاعات سلامت بیمارستان ها در این برنامه، جلسه مذکور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت، در این جلسه ضمن بررسی دیدگاه ها و نظرات اعضاء در مورد هر یک از سنجه ها و ارائه راهکارهای مناسب، به بحث و تبادل نظر درباره علل وجود مشکلات در مستندسازی پرونده های بالینی نیز پرداخته شد.

در پایان مقرر شد با توجه به درخواست های مکرر بیمارستان های تابعه، جلسه بعدی کارگروه با دستور تعیین محتوای پرونده اورژانس و سرپایی، در مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی برگزار شود.
 

ساعت : 8:0 -  روز  : دو شنبه  - 10 /  8 / 1395 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :441

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر