امروز : 03 مهر 1402
معاونت درمان
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
  • 1402/05/21 - 12:25
  • 39
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZmKz

ششمین دوره انتخابات نظام پرستاری و ثبت نام از کاندیدها

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه در گفتگو با سرپرست اداره پرستاری معاونت درمان دانشگاه در خصوص انتخابات نظام پرستاری گفت: ششمین دوره انتخابات نظام پرستاری در دانشگاه علوم پزشکی کاشان در ۷ مهر ماه سال جاری همزمان با کلیه دانشگاه علوم پزشکی در سراسرکشور برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه در گفتگو با سرپرست اداره پرستاری معاونت درمان دانشگاه در خصوص انتخابات نظام پرستاری گفت: ششمین دوره انتخابات نظام پرستاری در دانشگاه علوم پزشکی کاشان در ۷ مهر ماه سال جاری همزمان  با کلیه دانشگاه علوم پزشکی در سراسرکشور برگزار خواهد شد.

سرپرست اداره پرستاری معاونت درمان دانشگاه مرتضی واقفی گفت: با دستور دکترکورش ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، دکتر عباس آزادی سرپرست معاونت درمان دانشگاه بعنوان رئیس ستاد اجرایی ششمین دوره انتخابات نظام پرستاری شهرستان منصوب شد و براساس دستورالعمل های ابلاغی، کمیته اجرایی و نظارتی و جلسات هماهنگی نیز در این راستا تشکیل شد.

واقفی افزود: انتظار می رود با استقبال همکاران گروه پرستاری انتخاباتی پر شور همانند دوره های قبل برگزار شود.

وی ادامه داد: تمامی همکاران گروه پرستاری عضو نظام پرستاری در رشته های پرستاری، بیهوشی، اتاق عمل، بهیار و فوریت های پزشکی می توانند در انتخابات حوزه شهرستان خود شرکت و به ۶ نفر پرستار و ۲ نفر بهیار و ۱ نفر کارشناس اتاق عمل یا بیهوشی رای دهند.

 

واقفی با بیان اهمیت شرکت در انتخابات نظام پرستاری اظهارکرد: اصولا در کلیه انتخابات نظام جمهوری اسلامی مشارکت از مهمترین واجبات است و با توجه به اجرایی شدن  تعرفه گذاری خدمات پرستاری از سال گذشته، شرکت فعال همه گروههای پرستاری به حمایت از این برنامه کشوری و ارتقا خدمات مراقبتی به مردم شهرستان کاشان و آران بیدگل کمک شایان توجهی می کند.

وی در خصوص شروع فرایند ثبت نام از داوطلبان گفت: ثبت نام از نامزدها از ۱۰ مرداد آغاز و تا 21 مرداد بدون وقفه شروع شده است و در کاشان ستاد اجرایی مستقر در معاونت درمان، بعنوان محل ثبت نام انتخاب شده اند و ضروری است نامزد ها هر چه سریع تر نسبت به ثبت نام و دریافت کد رهگیری اقدام کنند.

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 103020
کلمات کلیدی
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید