حضرت علی علیه السلام: الْقَنَاعَهُ مَالٌ لاَ یَنْفَدُ. قناعت ثروتى است که پایان نمى پذیرد

8:35:28 AM 1401 / 11 / 07
 
اخبار اورژانس 115

همزمان با هفته پدافند غیرعامل صورت گرفت:

 

رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بهره برداری شبکه اختصاصی امن APN این مرکز خبر داد.

دکتر حسین ریاحی ضمن گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل گفت: این مرکز به عنوان یکی از اولین مراکز اورژانس دارای این امکانات در بین اورژانس های کشور و نخستین مرکز دارای این سرویس بر بستر شبکه همراه اول می باشد.

وی افزود: در راستای مقابله با تهدیدات سایبری و ایمن سازی شبکه سازمانی اتوماسیون عملیاتی اورژانس پیش بیمارستانی و همچنین شبکه ردیابی ناوگان خودرویی، این مرکز اولین مرکز اورژانسی بوده است که با توجه به بررسی پوشش اپراتور ها در گسترده جغرافیایی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی کاشان، اقدام به برقراری شبکه اختصاصی امن در بستر شبکه شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) کرده است.

دکتر ریاحی تصریح کرد: این امر جز با پشتکار و صرف زمان زیاد کارشناسان این مرکز و نهادهای ذیربط مخابراتی برای سفارشی سازی این سرویس حاصل نشده است.

دبیر کمیته پدافند غیرعامل دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار داشت: این خدمت توسط شرکت های اپراتور تامین شده که از طریق ایجاد درگاه امن، مستقل و مجزا بر بستر شبکه آن اپراتور، تبادل اطلاعات را در هر لحظه و از هر مکان به ویژه برای سازمان‌هایی که امنیت اطلاعات برای آنها اهمیت زیادی دارد، آسان می‌کند.

وی از مزایای این سرویس به ارتباط دو طرفه و بهنگام، راه اندازی کم‌هزینه و آسان، امنیت بالا و حفاظت از اطلاعات، دسترسی دائمی و عدم وابستگی به اینترنت اشاره کرد.
 

ساعت : 12:1 -  روز  : شنبه  - 17 /  8 / 1399 /  شماره خبر : 32 / تعداد نمايش :1016

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر