حضرت علی علیه السلام: الْقَنَاعَهُ مَالٌ لاَ یَنْفَدُ. قناعت ثروتى است که پایان نمى پذیرد

8:23:44 PM 1401 / 07 / 10
 
اخبار اورژانس 115

برگزاری جلسه تقدیر و تشکر از برگزیدگان المپیاد اورژانس کشور

برگزاری جلسه تقدیر و تشکر از رتبه های برتر المپیاد فوریتهای پزشکی کاشان و تقدیر ویژه از رتبه برتر کشوری المپیاد اورژانس کشور در مشهد

در جلسه ای که با حضور معاون محترم درمان دانشگاه ، آقای دکتر خیرخواه، و ریاست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی ، آقای دکتر مکی، و تعدادی از مسئولین و پرسنل مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه در سالن کنفرانس این مرکز برگزار شد از رتبه های برتر المپیاد فوریتهای پزشکی کاشان که در تیرماه سالجاری در این مرکز برگزار شده بود تقدیر بعمل آمده و جوایز نفیسی به آنها اهداء گردید.

در ابتدای این جلسه آقای دکتر سید محمد حسین مکی با بیان مختصری از ضرورت و نحوه برگزاری المپیاد مذکور در کاشان و معرفی نفرات برتر به المپیاد کشوری مشهد، از مساعدت و توجه ویژه ریاست محترم دانشگاه و معاون محترم درمان به جهت اختصاص اعتبار برای برگزاری المپیاد مذکور در سطح دانشگاه و پیگیری کلی امور مربوط به این مرکز در جلسات مختلف در سطح وزارتخانه و دانشگاه قدردانی نمودند. ایشان همچنین ضمن تشکر از زحمات واحد آموزش مرکز در برگزاری این المپیاد خواستار تلاش پرسنل محترم در جهت به روز نمودن و افزایش سطح علمی خدمات فوریتهای پزشکی شدند، و ضمن تبریک به منتخبین برتر المپیاد کاشان، از آقای سید مجتبی میرزایی که در سطح کشور نیز حائز رتبه برتر گردیدند، تبریک و تشکر ویژه نمودند.

آقای دکتر خیرخواه نیز با ایراد سخنانی ضمن تشکر از کلیه پرسنل و تکنسین های فوریتهای پزشکی جهت انجام خدمت صادقانه به بیماران نیازمند، از اورژانس 115 به عنوان خط مقدم درمان و تابلوی دانشگاه در حوادث سطح شهرستان یاد کردند. ایشان ضمن اعلام رضایت دانشگاه از عملکرد مرکز فوریتهای پزشکی ابراز داشتند از هیچ کوششی در جهت احقاق حقوق و مزایای پرسنل این مرکز مضایقه نمی کنند.

در پایان از آقایان سید مجتبی میرزایی به عنوان برگزیده المپیاد دانشگاه و کشوری، آقایان مجتبی آرمون و یاسر رزاقی به عنوان تکنسین های برتر المپیاد این مرکز قدردانی و جوایز نفیسی به آنها اهداء گردید.

                                                                      روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و

                                                                            فوریتهای پزشکی دانشگاه

 

ساعت : 7:40 -  روز  : شنبه  - 29 /  6 / 1393 /  شماره خبر : 32 / تعداد نمايش :1572

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر